2012 Kışının İlk Fotoğrafları

Bugün İlknur ve Büşra‘nın fotoğraflarını çekmek için bir araya geldik. Fotoğraf çekimlerini yapmak için İmamköy’deki Ilıca’ya varmak için 5 km’lik yolu yürüyerek geçtik ;) Sırada bekleyen diğer fotoğraflar sebebiyle Büşra ve İlknur’un fotoğraflarını Ocak – Şubat gibi paylaşacağım.

Son aylardaki ruh halimi en iyi yansıtan fotoğrafa İlknur imza attı. 2011 yılının son ayında İmamköy hatırası olarak kalan bu fotoğrafıma bir isim bulmaya çalıştım ama beceremedim. 5 km yol yürüyüp 3 saatimizi geçirdiğimiz bu fotoğraf macerasının hemen ardından hasta olduğumu da notlara düşüyorum ;)

facebook’evreni ] facebook sayfası ] twitter’evreni RSS abonelik

7 Comments

  1. artık umutsuz bi güne daha başlamak istemiorum fotografı çok mu alakasız bi yorum oldu ne :)

  2. Geçmiş olsun gençler :) Hiçbir iş sizden daha önemli değil hatırlatayım dedim :)

  3. Teşekkürler Aysel ;) Doğa fotoğrafı çekmedim, ben portre çekmeyi seviyorum. Onları da bir iki ay içinde flickr’dan paylaşacağım ;)

  4. Bu fotoğraf, çok şükür vardık gibi olmuş bir nevi :)…Emeğinize sağlık ve geçmiş olsun Evren, doğa ftoğraflarınızın diğerlerini de merak ediyorum…

  5. Ne güzel Sivasspor renklerini giyinmişsin diyecektim, “Ne kadar yanlış bakıyorum onlar Galatasaray renkleri ! ” demekle yetindim :)Güzel fotoğraflar :)

  6. Çok geçmiş olsun Evrencim…Ben de evde istirahatteyim… Sinüzitten ve öksürükten yoruldum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir