Çok Yordun Beni İzmir!

Meslek danış’ma’nından iş görüş’me’sine, fastfoodcusundan otobüs firrmasına kadar İzmir 2 gündür beni çok yordu. İşini yarım yamalak yapan ama iş yaptığını sanan ne çok insanla karşılaşıyorum şu e-vren dünyasında! Neyse ki koca İzmir’in bana yaşattığı tüm sinir harbi benim minik minik en minik 5. yeğenimle akşam vakti Balçova sırtlarında son buldu ;) Zaten bugün, tam da 4 yıl önce olduğu gibi İlk Günahkarı keşfe çıkmak gerekiyor. Yoksa size Alsancak Kıbrıs Şehitler’deki McDonald’s şubesinde işlerinİşte Bunu SevMİyorum! dedirten işleyişinden uzun uzadıya bahsedebilirdim ;)

facebook’evreni ] facebook sayfası ] twitter’evreni ] RSS abonelik

4 Comments

  1. en saçma anımda illa e-vren’e bakarım. yani böyle hayattan bıkmış bir haldeyken, yani canım hiçbir şey istemezken, yani nette nereye gireceğimi bilemez bir halde saçma sapan yerlere tıklarken birden aklıma e-vren gelir açarım evrengunlugu’nü rastgele bi şeyler okurum ve o anda kendime gelirim. hala umutsuzum hala karamsarım hala sıkkınım ama artık mutluyumdur işte.

  2. Bahsettiklerinizden her yerde var maalesef. Belki biz bile öyleyiz :/ Siz orada biz burada yoruluyoruz. Fakat güzel olan şeylerde az değil,yazınızda kullandığınız fotoğrafta görüldüğü gibi :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir