e-günlük

e-vren Öğrencileriyle Dalama’da İftar

Dün, Dalama Lisesi öğrencilerimle Dalama’da iftarı yemeği yedik. Öğrencilerimden Halil‘in çalıştığı pidecideydik. ikram ve ev sahipiliği harikaydı. Daha harika olansa çok özlediğim öğrencilerimle birlikte geçirdiğim vakit ve yemeğin sonunda servis edilen üzerinde meşhur Dalama dondurmasının yer aldığı tahinli pidelerdi ;)

İftar sofrasında yer alamayıp da yemek sonrası aramıza katılan öğrencilerimle de beraber saat 22’ye kadar vakit geçirdik. Çoğuyla neredeyse 1 yıldan fazla zamandır görüşemiyorduk. Dalama’dan son ayrılışım üzerinden de epey zaman geçmişti. Pek çok öğrencim fiziksel anlamda değişmiş, zayıflamış, boyları uzamış, daha bir yakışıklı ve güzel olmuşlar ;) Kimisi liseye devam ediyor kimisi üniversite sıralarında oturuyor kimisi de üniversite tercihi yapıyor ama baktım ki hepsi hâlâ birer e-vren öğrencisi ;) Onlar, beni her seferinde Dalama’ya sürükleyen, öğretmenlik ruhumu hep canlı tutan ve Aydın’ın bu küçük kasabasıyla bağımı bir türlü koparttırmayan yüreği zengin gençleri. Onlar benim gençlerim!

facebook’evreni ] facebook sayfası ] twitter’evreni ] RSS abonelik

Bir önceki Beni Filtre Kahve Mahvetti başlıklı yazımda filtre kahve, hüss ve sevil hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

3 Yorumlar

  • Yanıtla Fadime Dülger 18 Ağustos 2011 at 19:22

    Hocam gelemediğim için çoook üzgünüm :( Nasıl kaçırdım böyle bir şeyi anlamış değilim.

  • Yanıtla salih 18 Ağustos 2011 at 12:33

    maşAllah Evren abi;) bu arada kilo almışsın gibime geldi şöyle uzaktan bakınca. hayırlı Ramazanlar.

  • Yanıtla Sudiye 16 Ağustos 2011 at 22:08

    Harika :) Meftune,Mügenur, Kâmil … ben de istiyorum ama böyle öğrenciler.Evren gençleri de meşhur oluyor galiba Evren’le :)Siz de kilo mu almışsınız ne :)

  • Bir yorum yazın