e-günlük

Bu, Efe’nin Doğum Gününün Resmen Belgesidir

Sağdaki karışık meyve suyunun bana, diğer bütün kola bardaklarının aile fertlerine ait olduğu ayrıntısını vererek bizim Efe’nin rötarlı (uçak mı bu çocuk, ne rötarı) gecikmeli doğum günü kutlamasını yapmış bulunduğumuz notunu düşüyorum. Bir blogluk fotoğraf alalım her zamanki gibi diyorum, Efemiz hemen düzeltiyor: Her zaman mı? Geçen doğum günümü bloga koyacağım dediğin halde koymadın. {Off, blogger bir abinin ailesinden duyabileceği en can sıkıcı söz bu osla gerek.} Şimdi bütün içeriği yeni yere taşımakla cebelleştiğim için İbrahim’in geçen yılki doğum günü hakkında yazı yazıp yazmadığımı bulmam çok zor. Aranızda hey, ben okudum hatta yorum bile yaptım diyeniniz varsa hemen Efe’nin eposta adresini veriyorum :) 

Beyimizin fotoğrafları bir türlü yakışıklı çekilemedi. Canon’un profesyonel teknolojik özellikleri bile Evren’in en muhteşem Efesi’ni bu akşam iyi göstermeye yetmedi :) Çek Allah, çek. Amcalarıyla her platformda yarış halinde olan Hüss de illa mum üflemek istedi. Lakin, mum  bir türlü sönmek bilmedi. Bir gıdımlık ufaklığın bir mumu söndürme çabasından en az 50 poz çıkarmak mümkündü.

Canım kardeşim, Efe’m. Doğum gününde burada değildin. O yüzden böyle gecikmeli oldu. Ama bugün bütün aile bir aradaydık. İnşallah her doğum gününü geleceğe not düşmek bugünkü gibi kısmet olur. Safiye Sultan’ın her zaman ettiği duayı yinelemek istiyorum burada: Allah bizi birbirimizden ayırmasın.Sen bizim en küçüğümüzsün. Hayırlı bir ömür dileklerimle…

Bir önceki Başardık! 2 Akülü Araç Bağışlıyoruz başlıklı yazımda akülü araç kampanyası, gönüllülük ve kalemhane hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bu yazılarım da hoşunuza gidebilir

4 Yorumlar

 • Yanıtla [€f€*] 29 Eylül 2008 at 01:11

  ilk önce doğum günü dileklerini yazan herkese teşekkür ediyorum. Bilindik tabiri ben de yinelemek istiyorum; yaş oldu 21 ve ben 1 Yıl daha yaşlandım :( tabii yaşın kaç daha diceksiniz ama ben hep 20 yaşında kalmak istiyoruuum napıyım :/
  Sevgili abime de güzel dilekleri için ve doğum günümü burada paylaştığı için çoooook kocaman teşekkrü ediyorum :))
  Ayrıca belirtmeden edemicem fotoğraftaki sanki ben değilim yav :D

 • Yanıtla rose 28 Eylül 2008 at 20:51

  Mutlu yillar Efe (: Gönlünden gecen tüm güzellikler onunla olsun

  Kendine iyi bak Evrencim

 • Yanıtla servet 28 Eylül 2008 at 16:35

  Efe’ye mutlu yıllar dileriz :)

 • Yanıtla Zuhal Gungor 27 Eylül 2008 at 23:04

  Kusura bakmada Evren blogger olan sen tişörtünde FAMOUS yazan kardeşin :)) Doğum günün kutlu olsun Sevgili Efe :)

 • Bir yorum yazın