Çok Çalıştım Çok

Telaşlı hazırlıklar, kalabalık iftarlarla dolu bir haftasonu geçirdim. Hele pazar günü sürekli bir yerlere yetişmekle geçti. Gelenler, gidenler, gelemeyip gidemeyenlerle dolu bir haftaydı bu hafta :)

Blogu bu ayki MisAfiR KaLeM‘im sevgili İbrahim’in o çok güzel yazısına emanet etmişken, ben de bir taraftan Avrupa Gönüllü Hizmeti ile ilgili iyice araştırmalara daldım -ki Kasım’da Ulusal Ajans’ın AGH için Ankara’da 70 kişiye özel bilgilendirme eğitimi için başvuru almaya başladığını öğrendim- diğer taraftan da sanal alemdeki dünyamın yeni mekanındaki yeni şekli üzerinde kafa yordum.

Önemli bir not: Bugün canım kardeşim İbrahim ve manevi kardeşim Fatih‘in doğum günleri. Henüz gün ışımadığı için önce buradan her ikisinin doğum günlerini kutluyor, onlara hayırlı bir ömür diliyorum. Uyandığımda günü yarılamış olma ihtimalim son günlerde yüksek de :)Son bir not: Akülü Araç Kampanyası için son gün 20 Eylül’dü. Detaylarını Kalemhane‘den alır almaz buradan paylaşacağım. Sanırım 1-2 gün daha son bağışlar için beklenilecek.
.
.

3 Comments

 1. Vay kardeşim benim. Sende wp ci olmussun. Bak kıskanıyorum. eğer wp ye gecersem hiç tutulmam söylim :P

 2. aa daha yapım aşamasında hıımm..
  merakla bekliyorum nasıl bişi çıkıcak bakalım karşımıza son haliyle.. :)

 3. yoğun binr hafta olmuş..aslında çok hoş dimi.. dolu dolu koşturmacayla telaşla geçen bir hafta kesinlikle boş geçen bir haftadan çok daha iyi :)
  yeni şeklimiz hayırlı olsun bu arada ..yan tarafları boş görmeye pek alışık değilim :)
  onlarda olur yavaş yavaş sanırım daha :)
  iki güzel dostunun senin aracılığınla ben de doğum günlerini kutluyorum.. sağlıklı mutlu huzurlu hayırlı bi ömür onların olsun..
  kampanya için yapılan son ataklar hoş oldu :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir