3430’luk Fotoğraf Çekimi

Büşra ve Gözde

Domuz gribine karşı dezenfekte çalışmaları bahanesiyle bugün okullar tatildi. Fırsat bu fırsat deyip güneşli ama soğuk Aydın havasında Büşra ve arkadaşı Gözde ile buluştuk.

Gözde ile önümüzdeki haftalarda bir fotoğraf çekimi gerçekleştireceğiz. Bunun için öncesinde tanışıp deneme çekimleri yapmamız gerekiyordu. Bol kahkahalı sohbeti yine bol kahkahalı fotoğraf çekimleri takip etti.

Prensip gereği Gözde, fotoğraf çekmileri için TOFD‘un Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası‘na destek için 3430‘a mesaj gönderiyor. Anlayışı, duyarlılığı ve deneme çekimi bile olsa böylesi güzel pozlar verdiği için kendisine; bu çekime ön ayak olduğu için de benim sevgili MisAfiR KaLeMim Büşra‘ya teşekkür ediyorum.

Deneme çekmilerini {buradan} görebilirsiniz.

evrengunlugu.net, 5. yılında sosyal sorumluluk gereği Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin kampanya ve projelerini destekleme kararı almıştır. Ziyaretçilerini de TOFD’a destek olmaya davet etmektedir. TOFD’a ulaşın; gönüllü olun; 3430‘a boş bir sms atarak “Akülü Tekerlekli Sandalye Kampanyası”na 5 TL’lik bağışta bulunun.

Bir önceki Cumhuriyet Açılımı başlıklı yazımda 29 ekim, cumhuriyet ve demokrasi hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

3430’luk Fotoğraf Çekimi” için 2 yorum

  1. Evrencim sürekli takip ediyorum bloğu:) fotoğrafları da tabii ki de..:) yine harikalar yaratmışsın. Beraber çalışmalara da devam edelim derim:)

  2. Ben teşekkür ederim Evren.
    Yine çok keyifli bir buluşma oldu.
    Çekimler ayrı bir eğlenceliydi gerçekten:)İnceledim fotoğrafları çok hoş olmuş. Ellerine sağlık. Deneme çekimi böyleyse artık, aslını merak ediyorum ben :)
    Kampanya destek işi de iyi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir