Seslendirilen ilk Yazı ve Yeniden Videoblog

Hüss, neredeyse bir haftayı bulan Denizli tatilinden nihayet bugün 13.55 itibariyle döndü. Safiye Sultan’ın keyfi yerine geldi, evimizin de neşesi.

33. MisAfiR KaLeM olarak 20 Şubat Cuma günü e-vren dünyası’ndaki yerini alacak olan isim, üç gün önce kesinleşmişti. Dün de tanıtım videoblogu facebook profilimde dönmeye başladı. WordPress’e geçtiğimden beri videoblog eklentisinde sorun yaşıyordum ki bugün sevgili Kaan‘ın yardımıyla bu sorunu da halletmiş oldum. Şubat ’09 MisAfiR KaLeMimizin vblogu, yazısı yayınlanmadan birkaç gün önce e-vren günlüğü’ndeki yerini alacak.

Kendi Yazım, İlk Kez Kendi Sesimden:

Aşk, Bir İnkılaptır yazım konusundaki mesaj ve yorumlar için teşekkür etmeliyim öncelikle. Yazıyı birkaç yerde yayınlamak isteyip, benden izin alma nezaketinde bulunan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Yazı, son derece özeldi ve 4 yıllık blog geçmişimde bir ilke de imza atmama vesile oldu bugün. İlk defa bir yazımı seslendirip, videoblog şeklinde yayınlıyorum. İyi dinletiler:

12 Comments

 1. Harikaydı. İcerik hususunda düşüncelerim bakii olsa da :) dinlemek büyük keyifti. Bu arada ses beni yanıltmadı :))

 2. Yazı çok güzeldi. Seslendirilince çok daha güzel olmuş. Cidden sesinizin tonu Can Dündar’a çok benziyor. Tebrik ederim. Çok hoş gerçekten…

 3. asıl marifet uzakları yakın etmektir gördüğü gül cemali aynada farkedebilmektir.
  kaç yıl oldu, bazı akşamlar hoşuma giden o yazıları bir kez daha okumasam uyuyamıyorum sanki suretinize uydurduğum sese okadar çok benziyorki AŞK bir türlü benimsemek istemedigim bir kavramdı şimdi ise aklıma küçükken kalbe neden aşk dediğim geliyor .
  yüreğinize sağlık (aşkınıza ) :)

 4. Daha dün dertleştim bir arkadaşımla ve ona dedim ki; “AşK” benden uzak dursun.. Bugün de senin sesinden “AşK”ı dinleyince :/

  Kardeşin ve aynı zamanda seni internetten takip eden biri olarak şunu söylemek istiyorum; İnsanların düşüncelerini ve duygularını alt üst edebiliyorsun, yazıların ve yüreğinden geçenlerle… Emeğine ve o koca yüreğine sağlık.!

 5. yazınla birlikte sesini de duymak dün için bana güzel 1dogum günü hediyesi niteligindeydi,,bak sen farkında olmadan kutladın artı hediye de vermiş oldun=)
  herşey 1kenara özlemişim ne de zaman olmuş cümlelerini hücrelerime iletmeyeli, ellerine v diline v yüregine saglık.

 6. Sesini hic boyle hayal etmemistm, cok sasirdm. Gozum kapali dinlesem can dundar sanirdim. yazi kadar sesin de etkileyici. kalemine ve diline saglik. kullandigin muzige de bayildim, maillermisin kime ait oldugunu

 7. Tebrikler.. Ve sesini de duyduk:)) Yazının ne kadar güzel olduğunu belirtmiştim zaten. Seslendirince daha da etkileyici olmuş. Gecenin bir vakti bilgisayarın hoparlörüne yapıştım sayende:) Bu güzel çalışmaların devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

 8. Tebrik eder devamını dilerim öncelikle.
  Muhteşem, çok içten bir yazı bu ve o kadar doğal seslendirmişsiniz.
  Biz de bir süre sonra izniniz olursa yer vermek isteriz..
  sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir